Uncategorized

Co w dziale piszczy?- Akademia Wsparcia Zawodowego.

Akademia Rozwoju Zawodowego to nowy dział, nad którym wciąż trwają prace. 

Główną ideą stojącą za budowaniem tego działu jest chęć poszerzania świadomości Polaków na emigracji w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego oraz wsparcie w realizacji potrzeb, cichych pragnień zawodowych, czy rozpoczęcia nowej ścieżki edukacyjnej. 

Nasz dział ma na celu udzielenie wsparcia tym osobom, które poszukują swojej ścieżki rozwoju zawodowego, a do tego, aby ją odnaleźć, potrzebują ściśle sprecyzowanego wsparcia, ale i dla tych osób, które wiedzą czego szukają, ale potrzebują ukierunkowania i podbudowania poczucia kompetencji, czy zbudowania bardziej sprecyzowanego i uszczegółowionego w czasie, planu działania. 

W Akademii Rozwoju Zawodowego znajdziecie pomoc zarówno w obszarze czysto technicznym, jak pisanie CV, listu motywacyjnego, poszukiwanie adresów organizacji aktywnych na angielskim rynku, które mogą was wesprzeć w procesie zmiany ścieżki rozwoju zawodowego, jak i w obszarze psychologicznym, skoncentrowanym na odblokowywaniu tkwiącego w was wewnętrznego potencjału, a także likwidowaniu, bądź akceptowaniu określonych blokad psychologicznych, utrudniających przejście na wyższy poziom rozwoju zawodowego, jak chociażby blokad związanych z używaniem języka  angielskiego w życiu codziennym, w miejscu pracy, w obecności określonych grup ludzi czy w określonych sytuacjach. 

Swoje działania kierujemy do osób dorosłych i młodzieży. Jeśli dopiero wchodzisz na rynek pracy, bądź byłeś na nim dość długo nieobecny, wracasz po urlopie wychowawczym, długotrwałej chorobie, bądź Twój potencjał zawodowy był niemożliwy do rozwinięcia z innych powodów, odezwij się do nas!

Jesteśmy tu dla ciebie!

Specjaliści w naszym dziale wyposażeni są w solidną wiedzę teoretyczną, wiedzę życiową, doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem w obszarze rozwoju osobistego i zawodowego, a także w solidnie rozbudowane wyczucie potrzeb i zasobów u drugiego człowieka. 

Zapraszamy!

Kontakt: Żaneta Ławecka

z.lawecka@polishpsychologists.org

Zapraszamy do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam przybliżyć się do obszaru Państwa zainteresowań: Akademia Rozwoju Zawodowego (google.com)

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s