Uncategorized

Co w dziale piszczy?- HR.

Dział HR PPA to 5 wolontariuszek zaangażowanych w zatrudnienie i rozwój Wolontariuszy. Kiedy do PPA zgłasza się kandydat to właśnie Zespól HR staje się odpowiedzialny za wsparcie kandydata począwszy od początku procesu rekrutacji aż poprzez wdrożenia nowego wolontariusza w naszą organizację. Zawsze dbamy, aby nasi wolontariusze  posiadali niezbędne zaświadczenia oraz dokumenty, które mogą być przydatne w rozwoju i dalszej ścieżce kariery..

Staramy się monitorować potrzeby  naszych koordynatorów tak, aby zapewnić im jak najlepsze wsparcie w postaci poszukiwania nowych wolontariuszy do ich działów. Regularnie  weryfikujemy  nasze wewnętrzne procedury i procesy, tak by były zgodne z aktualnymi przepisami oraz odpowiadały  bieżącym potrzebom organizacyjnym.  Choć PPA kojarzy się głównie z działalnością psychologiczną to struktura organizacji jest rozbudowana, a dział HR stara się, aby  każdy kandydat na Wolontariusza mógł znaleźć w PPA swoją właściwą role, zgodną z kompetencjami i zainteresowaniami. 

Gdy nadchodzi czas rozstań i wolontariusze kończą swoje działania na rzecz Stowarzyszenia – nie inaczej jak w przypadku rozpoczęcia współpracy pojawiamy się my. Zależy nam, aby każdy wolontariusz był zadowolony ze swojej działalności, uzyskał certyfikat poświadczający jego wkład i dotychczasowe zaangażowanie. Dodatkowo zbieramy informacje i sugestie co powinniśmy zmienić lub ulepszyć tak aby PPA uczynić jeszcze bardziej przyjaznym dla wolontariuszy. 

Korzystając z nadążającej się okazji pragniemy zachęcić wszystkich zainteresowanych do kontaktu z Nami (hr@polishpsychologists.org), na pewno znajdzie się obszar, który Ty drogi czytelniku mógłbyś wesprzeć. Jeśli szukasz pomysłu jak zainwestować w siebie w nadchodzącym nowym roku , może warto rozważyć dołączenie do Polish Psychologists’Association Ltd. A może od dłuższego czasu zastanawiasz się nad jakimś projektem tylko nie wiesz jak zacząć – napisz do Nas hr@polishpsychologists.org

Oferujemy bezpłatny udział w organizowanych przez PPA szkoleniach i warsztatach. Możliwość zdobycia doświadczenia, nawiązania nowych relacji i rozwoju.

Poszukujemy osób, które chciałyby rozwijać poszczególne obszary:

– Marketing;

– PR i social media;

– Finanse;

– Fundraising;

– HR;

– Coaching.

Poszukujemy również akredytowanych superwizorów oraz osoby odpowiedzialnej za safeguarding. Pamiętaj „Kto nie dąży do rzeczy niemożliwych nigdy ich nie osiąga”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s