CO W DZIALE PISZCZY

Co w dziale piszczy?- Rada PPA

Ostatni kwartał to praca nad fundamentami Polish Psychologists’ Association Ltd. Największą zmianą było uaktualnienie konstytucji oraz systematyczne wprowadzanie zmian proceduralnych zainicjowanych jeszcze przez poprzedniego CEO. Mamy również zmiany osobowe, przed wszystkim należy wspomnieć o wybraniu nowej CEO – Doroty Kalińskiej. Mogłabym się rozwodzić nad kompetencjami, umiejętnościami i cechami jakimi obdarzona jest Dorota, zamknę to jednak w stwierdzeniu „dobry lider stawia sobie wyzwania, wnosi świeże spojrzenie i wiedzę ekspercką i nie tylko zaprasza do wyrażania odmiennych punktów widzenia, ale na poważnie je uwzględnia”. Dorota przeszła wszystkie szczeble rozwoju w organizacji co  pokazuje, że wolontariat w PPA daje możliwości samorozwoju. O takich możliwościach napisze więcej dział HR już niebawem. Korzystając z okazji pragniemy zaprosić wszystkich zainteresowanych wolontariatem do kontaktu:

Grudzień to czas podsumowań, oraz snucia planów na nadchodzący rok i nie inaczej jest w PPA. Za nasze osiągnięcia należy uznać:

  • Prezentację zmodernizowanej strony internetowej;
  • Reaktywację projektu Coaching;
  • Nowy projekt: Akademia Rozwoju Zawodowego;
  • Przeprowadzenie 12 szkoleń i webinariów;
  • Nieprzerwane konsultacje psychologiczne i sesje terapeutyczne.

Oczywiście to tylko wierzchołek góry, przede wszystkim naszym osiągnięciem są wolontariusze – Psycholodzy, psychoterapeuci, coachowie, specjaliści w innych dziedzinach, którzy swym zaangażowaniem, pracą, nakładem czasu niosą wsparcie Rodakom. To im wszystkim i każdemu z osobna należą się ukłony za wkład w społeczność PPA. To dzięki ich obecności planujemy działania na kolejny rok.

Co zatem czeka Nas już niebawem? Chcąc uchylić rąbek tajemnicy planujemy kolejne nowe projekty, o których będziemy informować na bieżąco. W planach również współpraca z innymi organizacjami wspierającymi Polaków. Po więcej informacji zapraszamy na naszą stronę:

Polish Psychologists Association

 oraz media społecznościowe:

Polish Psychologists’ Association | LinkedIn

Polish Psychologists’ Association | London | Facebook

PPA | Polski Psycholog W UK (@polishpsychologistsassociation) • Zdjęcia i filmy na Instagramie 

Polish Psychologists’ Association – YouTube

A może Ty drogi czytelniku masz pomysły na działania w jakie PPA powinno się zaangażować?

Reklama

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s